Dhoma Luksoze Dyshe ose Dopio

me Ballkon

Kjo dhomë dyshe / dopio ka një ballkon, TV të sheshtë dhe ajër të kondicionuar dhe është e përshtatshme për dy persona. Hotel CLASS në Ksamil u ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapësirë dhe pamje të këndshme.

Suitë Familjare

Dy Dhoma Gjumi

Kjo suitë familjare ka dy dhoma gjumi, ajër të kondicionuar dhe ballkon. Hotel CLASS në Ksamil u ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapësirë dhe pamje të këndshme. E përshtatshme për një familje.